parlatgaliuntaisnibu.1s.lv

 


Par Latgali!!! Patīso mivsu ticeiba a ni uzspīsto!!! 1.DAĻA


Jau daudzus gadsimtus Latgalē un Latvijā ir pazīstama Kristietība, ticība kuru Es saukt par vienu no asiņainākajām un varaskārākajām pasaules vēsturē, ticība kuras dēļ Latgaļi un parēja Latvija nonāca verdzībā, un kuru Mēs tā tagat pielūdzam un cienām, Ticība no kuras Es esmu atteicies un ar to lepojos, Kristietība atņēma Latgaļiem un pārējai Latvijai savus dievus aizstājot tos ar vienu vienīgo Dievu, Kura vārdā Krustneši un citi tik daudz izlējuši asinis un atņēmuši daudz dzīvību, protams Dievs jau nav pie tā vainīgs , vainīgi ir cilvēki, bet cilvēki nemainās iet gadsimti un mainās tehnoloģijas taču cilvēku kāre pēc naudas un varas nemainās. Izmantojot ticību un politiku var manipulēt ar cilvēkiem kā ar marionetēm, sūtīt tās šurpu turpu kā vien tīk.

Ja jau Kristietība sludina mieru un saskaņu, tad kāpēc Latgaļiem un Latviešiem šī ticība tika uzspiesta ar varu izlejot daudz asins un atņēmusi daudz dzīvību interesants fakts ir tāds kad, Mēs pieņēmām Kristietību ar Mums vienalga izturējās kā pret suņiem, Kristiešu suņi bija augstākā vērtē kā Mēs, bet ja jau Kristietība sludina vienlīdzību un mieru, tad kāpēc nekas nemainījās un Mēs vienalga palikām par kalpiem paši savā zemē, Varu pieņemt to ka Latgaļu un Latviešu tautām tika teiks aptuveni tā Pagriez otru vaigu vai arī Paciet šajā dzīvē jo pēc nāves tevi gaida paradīze!!! Ar šādiem melu sprediķiem Mūsu tautu bīskapi un garīdznieki apmeloja daudzus gadsimtus.

Un vel interesants fakts ir tāds GRĒKU IZSŪDZĒŠANA priesterim, garīdznieka vai kādam citam no tā sauktās kristietības kalpiem. Kā es varu savos noslēpumus un grēkus stāstīt cilvēkam, kas ir it kā dieva kalps un caur viņu viņi nonāk līdz dievam, Kur ir garantija ka mani grēki ko Es esmu izstāstījis nevērsīsies pret mani pašu no šī paša cilvēka vai baznīcas, Un Es varu garantēt ka šādas metodes tika izmantotas pret Mūsu senčiem, kuriem nebija izvēles. Es vel to tagat nesaprotu kur cilvēki var mācītājiem stāstīt savus grēkus, kur ir garantijas ka tie netiek pieņemsim vākti un apkopoti, protams uz mirstīgo tautu tas attiecas mazāk, bet vienalga attiecās, Ar taviem grēkiem ja tie tiek izmantoti pret tevi, Tu kļūsti vājš un tev nākas pakļauties.

Kristietība ir interesanta ticība, tā visu laiku ir šķēlusies un dalījusies jau kopš senatnes kad sadalījās 2 daļas tagat sauktajās Katolismā un Pareizticība, taču gāja gadsimti un šīs ticības tika šķeltas un šķeltās. Ir dažādi iemesli, kāpēc tika šķelta ticība, bet vieni no tiem ir VARA, NAUDA, CILVĒKU PAKĻAUŠANA,NEPATIKA PRET PASTĀVOŠO VARU U.C

Un tagat nekas nav mainījies tagat to ticību ir palicis tik daudz ka katrs pilsoni var dibināt savu sektu. Sektas Mūsdienās ir liela problēma kaut paši sektanti un viņu vadītāji apgalvo ka viņu ticība ir vienīgā un īstā un patiesā, bet tā labi padomājiet ar ko tā atšķiras no kristietības pamatiem un nolūkiem, vai tad sektām neinteresē- NAUDA, VARA UN CILVĒKU PAKĻAUŠANA.

Kristietība un tās pārējās ticības, kas no tās ir cēlušas ir tikai ierocis, ar kuru manipulēt ar cilvēkiem un atkal nonākam pie fakta, ka galvenie mērķi ir -NAUDA, VARA UN CILVĒKU PAKĻAUŠANA.

Par piemēru varu minēt dažus faktus Kristietīgā baznīca katru gadu nopelna ap 90 miljardiem Latu, tas ir oficiāli , bet neoficiāli ir daudz vairāk, Kaut pagājuši daudzi gadsimti un no LATGAĻU TAUSTAS esam kļuvuši par LATGALIEŠIEM, Kristietība ar laiku praktiski nekas nav mainījies varbūt attieksme pret cilvēkiem un cilvēku kas tic tai ir kļuvis mazāk, bet fakts paliek ka Kristietības palīdzību tiek manipulēts ar cilvēkiem.

Par šo tēmu varētu gari un plaši rakstīt, bet nevajag aizmirst Ko kristietība ir izdarījusi ar Mūsu senčiem , to nevajag aizmirst un teikt Tas bija sen un tagat ir citi laiki. NĒ !!! Kaut laiki ir citi savas saknes nevajag aizmirst un aizstāt!!!

Protams ticība ir katra ziņa, bet pirms ticību pieņemt par to ir daudz jāuzzina, teikšu pēs savas pieredzes ja es Zinātu to visu ko Es tagat zinu Es mūža nebūtu kļuvis par kristieti un Es uzskatu ka Cilvēkam ir pašam jāizvēlas sava ticība nevis kā pie mums, tas notiek gluži ar uzspiešanu, pieņemsim skolās kristīgā mācība ko tāds mazs bērns vispār nojauš par dievu un dzīvi gandrīz neko un tāpēc tiek izmantota viņa vājība un tiek viņš pie ticības par kuru viņš neko nezinu un ne nojauš un kura varbūt viņam nepatīk un dzīvē nebūs vajadzīga!!!

Protams es zinu ka manis teiktais daudziem nepatiks taču tā ir taisnība un ja Jūs noliedzat savas saknes un savus senčus sakot ka Kristietība ir pareiza ticība, tā ir Jūsu izvēle, bet aizdomājaties kaut mazliet par manis teikto.

Sīkāk skatīt Lejuplādes L SENA MAPĒ!!!

Komentāri (0)  |  2013-08-22 06:55  |  Skatīts: 336x
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ